Reklamı Geç
Hayriye Vurdu Organization
Vetav
Q Bar Cafe
Efsina Tuzları

Cilt sağlığı üzerinde olumsuz etkileri olan bir çok faktör bulunmaktadır.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Cilt sağlığı üzerinde olumsuz etkileri olan bir çok faktör bulunmaktadır.
Abone ol
Cilt sağlığı dikkat edilmedi takdirde önemli sonuçları olan hastalıkları getirebilir.
Hayriye Vurdu Organization

Bu konuya çok dikkat edin. Birazdan sizlere vereceğimiz bilgiler sizlerin yaşamınızı şekillendirecek bilgilerden olup sizlerin genel olarak bilmesi gereken hususlardan bir kaçıdır. Özellikle kadınlar… Hangimiz istemeyiz ki yüzümüzde siyah noktalar olmasın, cildimiz pürüzsüz olsun, herkes yüzümüze baktığında bebek gibi yüzü var desin…

Herkesin hayallerinin bir köşesinde mutlaka bu gibi düşünceler mevcuttur. O halde hala neyi bekliyoruz gelin cilt sağlını etkileyen faktörleri ortadan kaldıralım ve pürüzsüz bir ciltle yaşamın tüm duygularını dibine kadar yaşayalım. *Öncelikle yapmanız gereken güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumak olmalıdır. Bu problem yaratacak durumdan hem kendiniz doğal vücut losyonu hazırlayarak hem de güvendiğiniz marka güneş kremlerinden birini cildinize uygulayarak kurtulabilirsiniz. Güneş gözlüğü ve şapka sizi güneşten koruyacak aksesuarlardandır. 

Uykusuzluk, depresif yaşam biçiminiz cildinizde direk etkisini gösteren durumlardandır. Bu gibi durumlar cilt sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek değildir. Elbet. Kendi cildinizi bile önemsemediğiniz bir hava takınmak, cildinizde kırışıklıklar oluşmasına, sivilcelerin artmasına neden olur. Hayat çizgilerinizi yok etmek ve dışarıya ne yaşadığınızı belli etmemenin yolu hep pozitif olmak ve daima gülmektir. Bırakın kırışıklıklarınız gülmekten oluşsun her şeyin bir çözümü vardır unutmayın.

Alkol tüketimi cilt sağlığınızı etkileyen diğer ögelerden biridir. Alkolün içerisindeki maddeler karaciğerinize zarara verdiği için doğal olarak ciltle pozitif korelasyon içerisinde olan karaciğerimizde oluşan sorunlar cildimizde de deliklerin, sivilcelerin, yaraların oluşmasına sebep olacaktır. Cilt sağlığınızı korumak için haftada en az 3 kere doğal cilt maskeleri kullanmanız, size her yönden iyi gelecektir.

Kaynak: https://www.kadinay.com/

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Zayıflamak ve hızlı kilo vermek için sadece diyet yapmak yetmez.Önceki Haber

Zayıflamak ve hızlı kilo vermek için sad...

Doğum Günü Kutlamalarının Geçmişi Nereye Dayanıyor?Sonraki Haber

Doğum Günü Kutlamalarının Geçmişi Nereye...

Q Bar Cafe

Yorum Yazın

Haber TT - Üreten Kadınlar

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Düet Academy