Anksiyete ve Mide Problemlerini Azaltan İçecek Tarifi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Anksiyete ve Mide Problemlerini Azaltan İçecek Tarifi
Klima ve vantilatör vücudumuzda yarattığı etkiden bahsetmiyoruz bile. Aslında, bu faktörler bile soğuk algınlığı ve alerjilerin gelişimini ...

Haber TT - Üreten Kadınlar

Klima ve vantilatör vücudumuzda yarattığı etkiden bahsetmiyoruz bile. Aslında, bu faktörler bile soğuk algınlığı ve alerjilerin gelişimini etkileyebilir.

Bir diğer çok yaygın sorun, geceleri uyku güçlükleri ile ilgilidir. Uyku-uyanıklık ritmindeki değişiklikler aslında yaz aylarında tipiktir. Işık saatleri artıyor ve vücudumuz bu değişime uyum sağlamakta zorlanıyor.



DOĞAL İLAÇLAR KULLANMAK

Vücudumuzun esenliğini yeniden kazanmasına yardımcı olmak için doğal ilaçların gücünü kullanabiliriz. Aslında, uykusuzlukla savaşmaya yardımcı olacak, aynı zamanda endişe ve gerginliği yatıştırmaya yardımcı olacak bir infüzyon var. Ayrıca, yaz aylarında bile çok yaygın olan mide-bağırsak sorunlarıyla baş etmek için de faydalı olacaktır.

UYKUSUZLUK, ANKSİYETE VE MİDE SORUNLARINI AZALTAN BU İÇECEK SAYESİNDE DAHA RAHAT UYUYABİLİRİZ

Uyku kalitemiz yaşam kalitemizi de etkiler. İyi uyumak, günle daha iyi yüzleşmemize, daha hazır olmamıza, işe ve günlük aktivitelere odaklanmamıza ve daha pek çok şeye yardımcı olur.

Daha iyi uyuyanlar, az ve kötü uyumanın kilo alımını da etkileyeceğini düşünmeden daha net bir zihne sahip olurlar. Bu nedenle, rahatsız uyku, çeşitli sorunlara bağlı olabilir ve neden olabilir. Aslında, 50 yaşında az ve kötü uyuyorsak, bu vücudumuzdaki belirli bir değişikliğin hatası olabilir.



BU ÇAY BİZİM İÇİN SORUNU ÇÖZEBİLİR

Uykusuzluk çekenler için en sık kullanılan infüzyonlardan biri çarkıfelek çiçeğine dayalı olandır. Aslında bu bitkinin doğal özü, kaygı ve sinirliliğin neden olduğu rahatsızlıkların tedavisine yardımcı olur.

Ayrıca uykusuzluk için bir tedavi olarak kullanılacak ve aynı zamanda yüksek tansiyon veya düzensiz kalp atışlarından muzdarip olanlar için de faydalı olacaktır. Araştırmalara göre bu bileşenden kaynaklanan ve uykuyu da tetikleyebilen sakinleştirici etkiler vardır.

Bu nedenle bitkisel ilaçlarda da bulunan bu sakinleştirici ve tamamen doğal içecek sayesinde geceleri daha iyi uyuyacağız. İlaç alınması veya sağlık sorunlarının varlığında infüzyonu tüketmeden önce doktorunuza danışmanız önerilir.



Kaynak: https://www.ilkduy.com/haber/anksiyete-ve-mide-problemlerini-azaltan-icecek-tarifi-38221


Abone ol


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yağ Yaktıran Yoğurt Nasıl Yapılır? Çilekli Tarçınlı Muzlu Fit Yoğurt TarifiÖnceki Haber

Yağ Yaktıran Yoğurt Nasıl Yapılır? Çilek...

Karpuz Kabuğunun Faydaları Nelerdir?Sonraki Haber

Karpuz Kabuğunun Faydaları Nelerdir?

İQ Emlak

Yorum Yazın

İQ Emlak